Reklama

W Nowogrodzie zaszczepisz się w plenerze

23/07/2021 09:05

Aż trzy różne szczepionki czkają na osoby, które w najbliższą sobotę (24.07) odwiedzą Plenerowy Punkt Szczepień przeciwko COVID-19 w Nowogrodzie. Akcja organizowana jest przez Gminę Nowogród i Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego w Łomży.

Jak czytamy w komunikacie, Plenerowy Punkt Szczepień przeciwko Covid-19 znajdziemy w sobotę (24.07) na Targowisku Miejskim w Nowogrodzie. Będzie on otwarty w godz. 7:00 – 11:00.

„Realizacja Szczepień jednodawkową szczepionką Vaccine Janssen oraz dwudawkową szczepionką Comirnaty Pfizer oraz Astra Zeneca. Szczepienia bez rejestracji, dostęp dla każdego chętnego, który zgłosi się tego dnia do Plenerowego Punktu Szczepień w Nowogrodzie.” – informuje Karol Babiel, kierownik Referatu Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa i Infrastruktury.

Reklama

W gminie Nowogród w pełni zaszczepionych jest 1095 osób (27,4 proc.). Daje to 2271. miejsce w kraju.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości