Na terenie Urzędu Miejskiego w Łomży można wziąć udział w profilaktycznych badaniach składu ciała. Akcję propagującą zdrowy styl życia poprzez zapoznanie ludzi ze składem ciała i nieprawidłowościami w odżywianiu przeprowadza Centrum Zdrowej Formy z Łomży.
– Dalsze etapy projektu zakładają skuteczną pomoc dla mieszkańców w osiągnięciu celów wagowych i zdrowotnych – informuje trener odżywiana Monika Gałązka podkreślając chęć stworzenia mieszkańcom warunków do utrzymania bądź poprawy zdrowia oraz zapobiegania negatywnym zjawiskom żywieniowym związanym z epidemią nadwagi i otyłości.
Akcja prowadzona jest w następujące środy: 15.01, 22.01, 29.01, 5.02, 12.02 w godzinach od 9:30 do 13:00 w holu na parterze Ratusza. Honorowy patronat nad akcją objął prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski.
fot. UM Lomza