Reklama

Wesele w Kisielnicy przerwane przez policję [FOTO]

18/04/2021 08:49

Przyjęcie weselne zorganizowane w jednym z lokali w Kisielnicy zostało wczoraj przerwane przez interwencję policji i sanepidu. Prawdopodobnie wylegitymowano kilkadziesiąt osób.

Od połowy października w Polsce obowiązuje zakaz organizacji wesel, komunii i konsolacji. Rząd zdecydował się na wprowadzenie takiego rozwiązania w związku z pandemią koronawirusa.

Nie wszyscy stosują się jednak do restrykcji. Wczoraj w sali bankietowej w Kisielnicy zorganizowano przyjęcie weselne. Na miejscu po godzinie 18 pojawiła się policja, a potem sanepid.

- Byliśmy w szoku. Nagle otoczyło nas kilkudziesięciu policjantów. Byli wszędzie, na sali, na parkingu, pilnowali wejść. Przerwali nam imprezę, zanim na dobre się rozpoczęła – mówi nam jeden z uczestników wesela.

Reklama

Według naszych informacji na przyjęciu weselnym miało bawić się ok 70 osób.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości