O godz. 10:50 rozpoczęła się transmisję online wystąpienia Wojewody Podlaskiego Bohdana Paszkowskiego. Dotyczy ona pierwszego potwierdzonego przypadku zakażenia COVID-19, drugiego szpitala jednoimiennego w Białymstoku oraz sytuacji Szpitala w Łomży.
Wystąpienie transmitowane jest przez Podlaski Urząd Wojewódzki: