Parkowanie w miejscach innych niż do tego wyznaczone, zawsze wiąże się z ryzykiem. Więcej piachu czy nierówna droga. Tym razem jednak kierowca musiał wydostać swój samochód z ogromnej dziury. Wezwano pomoc drogową.
W poniedziałek (2.05) na jednym z “nieoficjalnych” parkingów w Łomży zapadła się ziemia. Krater wielkości 2x3 metry znajduje się przy Al. Legionów (wjazd od strony Al. Piłsudskiego).
Chodzi o nieutwardzony teren, który mieści się naprzeciwko restauracji Stara Rampa. Z dziury, która powstała, pomoc drogowa musiała wyciągnąć auto osobowe. Wszystko wskazuje na to, że krater ten będzie się powiększał. Widać już kolejne pęknięcia.
Miejsce zabezpieczyła policja.
[AKTUALIZCJA] Jak przekazuje Urząd Miejski w Łomży teren parkingu, na którym powstała dziura nie należy do miasta, a do prywatnego właściciela