Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Łomży podało, że w połowie kwietnia, przez kilka dni, autobusy pojadą zgodnie z rozkładem wakacyjnym i świątecznym. Chodzi o czas okołoświąteczny i zbliżającą się Wielkanoc.
MPK w Łomży poinformowało, że od 14 do 19 kwietnia włącznie autobusy będą kursowały wg rozkładu wakacyjnego (nie kursują autobusy oznaczone literą "s" - w szkołach przerwa świąteczna). Natomiast 18 kwietnia autobusy będą jeździły zgodnie z rozkładem obowiązującym w niedzielę i święta.
Bliższych informacji odnośnie odjazdów z poszczególnych przystanków udziela Dyspozytor MPK - tel. 86 216 03 35 - czynny całą dobę.