Reklama

Wigilia w MPWiK [FOTO]

21/12/2018 05:57

Kilkudziesięcioosobowa załoga Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji spotkała się w czwartek podczas pracowniczej wigilii. Podziękowania i życzenia przekazali "wodociągowcom": prezydent Mariusz Chrzanowski oraz posłowie - Bernadeta Krynicka i Kazimierz Gwiazdowski.

- Dzięki Państwa ciężkiej pracy mieszkańcy Łomży mają w domach wysokiej jakości wodę oraz odprowadzane ścieki – mówił prezydent Mariusz Chrzanowski, zwracając uwagę na to, że spółka miejska realizuje szereg inwestycji, pozyskując przy tym środki zewnętrzne. - To pokazuje, że jest dobre zarządzanie i pracują tutaj wysokiej klasy specjaliści – dodawał, życząc na święta i nadchodzący rok przede wszystkim spokoju

Do podziękowań i życzeń dołączyli się posłowie: Bernadeta Krynicka i Kazimierz Gwiazdowski, którzy zgodnie podkreślali, że MPWiK jest wizytówką miasta. Za całoroczną pracę załodze MPWiK-u podziękował również prezes MPWiK-u Mariusz Konopka.- W tym roku zrealizowaliśmy inwestycje sieciowe za kwotę około 4 mln zł. Do tego doszły jeszcze remonty na oczyszczalni, a udało nam się na ten cel pozyskać kolejne środki zewnętrzne – podkreślał.

Reklama

W duchową atmosferę wigilii wprowadził zebranych ojciec Andrzej Makowski - gwardian Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Łomży, który odczytał fragment z Ewangelii wg św. Łukasza o narodzinach Jezusa Chrystusa. Duchowny podkreślał, że woda ma ogromne znaczenie w chrześcijaństwie. Po krótkiej modlitwie i poświęceniu opłatków były życzenia, a następnie przystąpiono do spożywania wigilijnych potraw.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości