Reklama

Wnętrzności zwierzęce przy drodze [FOTO]

18/08/2018 13:57

Duże fragmenty zwierzęcych wnętrzności ktoś powyrzucał w pasie drogowym trasy krajowej nr 61 i 63. Czytelnik był oburzony widokiem odpadów biologicznych, które ciągną się dobrych kilka kilometrów. Powiadomił policję.

Pierwsze sygnały o zwierzęcych wnętrznościach dotarły do nas dziś w nocy, kiedy dostrzegliśmy je nieopodal wypadku samochodowego w Kisielnicy na drodze wojewódzkiej 61.

Dziś Czytelnik, już na trasie nr 63 w okolicy stacji paliw w Małym Płocku znalazł jeszcze więcej odpadów.

- Widok jest odrażający, nawet nie wiemy skąd pochodzą i kto je tutaj przywiózł – pisze internauta.

Naszym zdaniem ktoś kto wczoraj w nocy próbował pozbyć się ich natrafił na wypadek samochodowy, a później zgodnie z odjazdem wytyczonym przed policję znalazł się w okolicy Małego Płocka.

Reklama

Za sprawą naszego Czytelnika incydentem zajęła się kolneńska policja.

Być może jest tego jeszcze więcej…

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości