Żołnierze przygotowali punkt szczepień przeciw COVID-19. Został on zorganizowany w ramach Wojskowego Centrum Rekrutacji.
Akcja szczepień w Wojskowej Komendzie Uzupełnień była prowadzona 10 lutego.
"Było to nasze pierwsze przedsięwzięcie i nie wiedzieliśmy z jakim zainteresowaniem możemy się zmierzyć. Ilość osób, które do nas przyszły i się zaszczepiły przerosła nasze oczekiwania. Wykorzystaliśmy wszystkie pakiety szczepionek jakie były zapotrzebowane. Największą naszą satysfakcją było zwykłe słowo "dziękuję" oraz fakt że mogliśmy zrobić coś dobrego dla innych wykorzystując możliwości jakie daje nam nasza służba" - informuje WKU w Łomży.
Reklama
zdj. nadesłane