Okręgowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Łomży wzbogaciło się o torbę medyczną R1 z wyposażeniem, którą przekazała Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.
- Bardzo dziękujemy ARiMR za zasponsorowanie nam torby medycznej R1, która będzie w przyszłym sezonie nieodzownym elementem wyposażenia naszych ratowników pilnujących bezpieczeństwa osób przebywających nad zbiornikami wodnymi i korzystających z kąpieli w tych zbiornikach - przekazuje WOPR.
W zastępstwie Beaty Orzołek – zastępcy prezesa ARiMR torbę R1 wraz z wyposażeniem przekazał na ręce prezesa łomżyńskiego WOPR-u Adam Pasierbiewicz – zastępca dyrektora Podlaskiego Oddziału Regionalnego ARiMR.

fot. WOPR Łomża