Po pandemicznej przerwie miasto chce ponownie organizować jarmarki „Zasmakuj w Łomży”. Mieszkańcy odwiedzający stoiska będą mogli zaopatrzyć się w regionalne produkty spożywcze i wyroby rękodzielnicze.
W tym roku w Łomży planowane są cztery takie wydarzenia: 22 maja, 24 lipca, 18 września oraz w grudniu, w połączeniu z wieczerzą wigilijną. Odbywać się będą w Parku Jana Pawła II Papieża Pielgrzyma, w godzinach 9:00 – 15:00.
Zainteresowani wystawcy mogą się już zgłaszać. Mile widziani są wytwórcy regionalnych produktów spożywczych, oryginalnych wyrobów rękodzielniczych, artyści, rzemieślnicy i producenci biżuterii.
Osoby zainteresowane uczestnictwem w jarmarkach proszone są o dokonanie zgłoszenia, w którym należy podać informacje: imię, nazwisko, nazwę firmy, nr tel. kontaktowego, rodzaj działalności, e-mail.
Zgłoszenia można przekazywać mailowo na m.sawicka@um.lomza.pl lub telefoniczne 86 216 24 63, w godzinach pracy UM.
Źródło: UM Łomża