Reklama

Wracają jarmarki "Zasmakuj w Łomży"

26/04/2022 12:16

Po pandemicznej przerwie miasto chce ponownie organizować jarmarki „Zasmakuj w Łomży”. Mieszkańcy odwiedzający stoiska będą mogli zaopatrzyć się w regionalne produkty spożywcze i wyroby rękodzielnicze.

W tym roku w Łomży planowane są cztery takie wydarzenia: 22 maja, 24 lipca, 18 września oraz w grudniu, w połączeniu z wieczerzą wigilijną. Odbywać się będą w Parku Jana Pawła II Papieża Pielgrzyma, w godzinach 9:00 – 15:00.

Zainteresowani wystawcy mogą się już zgłaszać. Mile widziani są wytwórcy regionalnych produktów spożywczych, oryginalnych wyrobów rękodzielniczych, artyści, rzemieślnicy i producenci biżuterii. 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w jarmarkach proszone są o dokonanie zgłoszenia, w którym należy podać informacje: imię, nazwisko, nazwę firmy, nr tel. kontaktowego, rodzaj działalności, e-mail.

Reklama

Zgłoszenia można przekazywać mailowo na m.sawicka@um.lomza.pl lub telefoniczne 86 216 24 63, w godzinach pracy UM. 

Źródło: UM Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości