Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o kolejnym przypadku zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonym pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.
-To starszy mężczyzna z powiatu zambrowskiego, który wrócił do kraju ze Stanów Zjednoczonych. Jego stan jest dobry, przebywa w kwarantannie domowej. Osoby z najbliższego kontaktu zostały objęte opieką epidemiologiczną – informują służby.
W sumie w województwie podlaskim mamy 27 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19, w Polsce zdiagnozowano już łącznie u 1717 osób.