Reklama

Wspomnienia o Marszałku Józefie Piłsudskim w Teatrze Lalki i Aktora w Łomży

31/10/2024 08:34
LIS11

Teatr Lalki i Aktora w Łomży godz: 17:00

Teatr Lalki i Aktora w Łomży serdecznie zaprasza wszystkich na czytanie performatywne wspomnień Kazimiery Iłłakowiczówny o Marszałku Józefie Piłsudskim pt. "Ścieżka obok drogi", które odbędzie się już 11 listopada 2024 o godz. 17:00.

- Z wielką radością informujemy, że 11 listopada 2024 o godz. 17:00 w Naszym Teatrze odbędzie się czytanie performatywne wspomnień Kazimiery Iłłakowiczówny o Marszałku Józefie Piłsudskim pt. "Ścieżka obok drogi" w wykonaniu Beaty Antoniuk i przy akompaniamencie Bogdana E. Szczepańskiego. Autorem koncepcji jest Jarosław Antoniuk, scenografię przygotował Przemysław F. Karwowski - napisał na swojej stronie łomżyński teatr.

Tytuł ukazuje w symboliczny sposób przemyślenia Kazimiery Iłłakowiczówny o roli, jaką pełniła przy swoim zwierzchniku. Tak, jak często trasa ścieżki krzyżuje się z główną drogą, tak losy życiowe poetki zostały splecione z losami Marszałka. Swoje wspomnienia pisze niezwykle ciepło, dając odbiorcy opis swoich wrażeń, przeżyć, uczuć, zwykłego życia i codziennej pracy. 

Reklama

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, wystarczy odebrać indywidualną wejściówkę. Wejściówki będą dostępne od 3 listopada 2024 w teatralnym Biurze Organizacji Widowni.

Źródło: Teatr Lalki i Aktora w Łomży Aktualizacja: 31/10/2024 08:47
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości