Reklama

Wybierz Miss ŁKS i portalu MyLomza.pl [VIDEO i FOTO]

25/05/2017 16:23

Piękny początek Juwenaliów! Jak co roku w ramach studenckiego święta organizujemy konkurs, w którym wybieramy Miss ŁKS i portalu MyLomza.pl. Zabawa, podobnie jak w latach poprzednich, połączona będzie z wyborami Miss PWSIiP i Galerii Veneda. Startujemy dzisiaj i na początek wybierać będziemy dziewczynę, która zdobędzie wspólny tytuł Miss ŁKS i MyLomza.pl. Zapraszamy do głosowania na łamach naszego serwisu.

Głosy oddajemy w ankiecie na naszym portalu, a zasady głosowania są bardzo proste. Po pierwsze, z jednego komputera można oddać tylko jeden głos, za to można to zrobić każdego dnia. Po drugie, głosować zaczynamy od tej chwili, a kończymy 31 maja do godz. 12.00. Dokładnie w południe tego dnia możliwość głosowania zostanie zablokowana i wówczas poznamy naszą Miss.

Tego samego dnia o godz. 17.00, w Galerii Veneda, odbędzie się finał wyborów Miss 2017 PWSIiP i Venedy, a uczestniczyć w nich będą te same dziewczyny. Wyboru dokona Jury złożone z przedstawicieli m.in. Venedy, PWSIiP, ŁKS-u i naszego portalu, a także sponsorów. Czy Jury wybierze tak samo, jak nasi czytelnicy? Przekonamy się. W każdym razie walka o miano najpiękniejszej na pewno będzie bardzo wyrównana, bo wszystkie dziewczyny są wyjątkowe! Oprócz tego wybrana zostanie także Miss Foto.

Reklama

Poniżej publikujemy wizerunki kandydatek ze specjalnej sesji fotograficznej oraz krótkie wypowiedzi dziewczyn na swój temat, a także materiał video zarejestrowany podczas sesji. Zapraszamy do głosowania i udziału w Gali Finałowej!

Sesję fotograficzną w siłowni Pro-Fitness i na stadionie miejskim wykonał Mariusz Patalan.

Bazych Olga (Kosmetologia, II rok)

{gallery}miss2017/bazych::::2{/gallery} Kosmetologia to nie tylko kierunek jej studiów ale też i pasja, z którą chciałabym wiązać swoją przyszłość. Myślę, że ciężka praca i wytrwałość pomogą mi spełnić te marzenia. Jestem osobą energiczną i chętnie podejmuję nowe wyzwania. Dobra książka, film i spotkania z przyjaciółmi to wg mnie najlepszy sposób spędzania wolnego czasu.

Reklama

Czerwińska Katarzyna (Zarządzanie, I rok)

{gallery}miss2017/czercinska::::2{/gallery} Jestem osobą punktualną i odpowiedzialną, chętnie pomagam innym . Lubię spontaniczne sytuacje oraz dobre towarzystwo. Jestem bardzo wesołą, energiczną i pogodną osobą a zarazem jestem też wrażliwa. Bardzo kocham psy. Moją wielką pasją jest muzyka.

Gawek Natalia (Kosmetologia, I rok)

{gallery}miss2017/gawek::::2{/gallery} Jestem miłą, radosną i zawsze uśmiechniętą osobą. Chętnie podejmuje trudne wyzwania, a w ludziach najbardziej cenie szczerość. Staram się osiągać zamierzone cele. W wolnych chwilach spotykam się z przyjaciółmi. Dbam o siebie, dobrze się odżywiając i prowadząc aktywny styl życia.

Reklama

Korolczuk Gabriela (Pielęgniarstwo, I rok)

{gallery}miss2017/korolczuk::::2{/gallery}Pozytywnie nastawiona do życia, uprzejma i energiczna. Choć czasami bywam nieśmiała to lubię stawiać sobie wyzwania oraz nawiązywać nowe kontakty. Moim powołaniem jest pomoc ludziom. W przyszłości chciałabym zwiedzić jak najwięcej miejsc na świecie.

Mazur Monika (Kosmetologia, I rok)

{gallery}miss2017/mazur::::2{/gallery} 

jestem pracującą oraz uczącą się studentką na kierunku kosmetologia. Zawsze jestem wesoła i energiczna, a uśmiech nie schodzi mi z twarzy. Lubię tańczyć, słuchać muzyki i zatracać się w dobrych książkach. Najważniejsze wartości moim życiu to: rodzina, zdrowie i miłość. . Szanuje prawdziwych przyjaciół i doceniam czyjąś pomoc.

Reklama

Mikucka Monika (Zarządzanie, I rok)

{gallery}miss2017/mikucka::::2{/gallery} Jestem odważną, towarzyską i odrobinę szaloną osobą. Staram się podchodzić do życia z uśmiechem na twarzy i nigdy nie żałować podjętych decyzji. Wychodzę z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych, wystarczy wytrwałość aby móc osiągnąć wszystko. Jestem osobą otwartą, która chętnie pomaga innym.

Szczesna Katarzyna (Pielęgniarstwo, III rok, Dietetyka, I rok)

{gallery}miss2017/szczesna::::2{/gallery}Pracuję w Krakowskiej Scenie muzycznej jako kompozytor. Uwielbiam operę, granie na fortepianie, zdrowe odżywianie oraz grać w piłkę nożną. W wolnych chwilach lubię spędzać czas na świeżym powietrzu z przyjaciółmi. Jestem skromna, nieśmiała, zawsze uśmiechnięta

Reklama

Szyszko Edyta ( Pielęgniarstwo, I rok)

{gallery}miss2017/szyszko::::2{/gallery} Jestem miłą i sympatyczną osobą. Jestem także pozytywną dziewczyną, łatwo nawiązuje kontakty. Wierze w swoje siły i jestem odważna. Lubię nowe wyzwania i zawsze dążę do postawionych sobie celów .Studiuję pielęgniarstwo ponieważ czuję, że jest to moja pasja i powołanie.

{loadposition sonda103}

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama