Od poniedziałku do niedzieli (7-13.03) nie będzie energii w kilkudziesięciu miejscach w regionie. Sprawdź, gdzie dokładnie wyłączony zostanie prąd.
PGE Dystrybucja S.A. poinformowała o planowanych na drugi tydzień marca wyłączeniach prądu w naszym regionie. A gdzie dokładnie?
7 marca (poniedziałek)
Grądy-Woniecko
- w godz. 7:30-15:00
Kobylin
- w godz. 8:00-10:00
8 marca (wtorek)
Srebrna
- w godz. 8:00-18:00