Reklama

Wyłączenia prądu. Gdzie tym razem nie będzie zasilania?

06/03/2022 11:16

Od poniedziałku do niedzieli (7-13.03) nie będzie energii w kilkudziesięciu miejscach w regionie. Sprawdź, gdzie dokładnie wyłączony zostanie prąd.

PGE Dystrybucja S.A. poinformowała o planowanych na drugi tydzień marca wyłączeniach prądu w naszym regionie. A gdzie dokładnie?

7 marca (poniedziałek)

Grądy-Woniecko

  • bud nr 34, 105, 109, 112, b/nr, Zakład Karny, Ferma Drobiu, Zakład Kamieniarski, Stolarnia, Producent Okien, Kotłownia, Hydrofornia; gm. Rutki

- w godz. 7:30-15:00

Kobylin

  • bud. od nr 2 do 38; gm. Piątnica

- w godz. 8:00-10:00

8 marca (wtorek)

Srebrna

  • bud od nr 15 do 41, od nr 139 do 146, Baza SKR; gm. Szumowo

- w godz. 8:00-18:00

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości