Wysoka wygrana w jednej z kolektur LOTTO w Łomży. Szczęśliwiec zagrał w grę Eurojackpot i wzbogacił się o 192 581 zł.
Wygrana w Łomży padła 1 listopada 2022 r. w kolekturze przy Al. Legionów. Szczęśliwiec jest jedną z dwóch osób w Polsce, którym tego dnia udało się trafić wygraną IV stopnia (4+2). W minionym losowaniu stawka za taką kombinację wyniosła 192 581 zł.

Graczowi zabrakło na kuponie tylko jednej liczby do trafienia głównej wygranej. Wynosiła ona wczoraj... ponad 500 milionów złotych.
W grze Eurojackpot bierze udział kilkanaście państw europejskich. Polega ona na wytypowaniu 5 z 50 liczb oraz 2 z 12 liczb. Występuje w niej aż 12 stopni wygranych. W kolejnym losowaniu kumulacja to aż 570 milionów złotych.
zdj. ilustracyjne / Lotto