Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych zaprasza na doroczną wystawę Klubu Fotografii Nurt, która odbędzie się 15 lutego w Galerii Pod Arkadami.
W wystawi udział biorą :
STANISŁAW ANDRUSZKIEWICZ
LECH KAZIMIERZ BUCZYŃSKI
ZBIGNIEW CIBOROWSKI
ADAM CZARNIEWICZ
MICHAŁ TOMASZ KACZYŃSKI
PRZEMYSŁAW KARWOWSKI
MARCIN KOSSAKOWSKI
ZBIGNIEW WALCZUK
PRZEMEK WOJEWODA
STANISŁAW ZESZUT
Klub Fotografii NURT powstał w 2008 r.
W Galerii Pod Arkadami Klub organizuje regularne, otwarte dla wszystkich chętnych spotkania poświęcone różnorodnej tematyce związanej z fotografią. Po każdym roku twórczym organizowana jest wystawa podsumowująca dorobek, w której oprócz zdjęć członków klubu prezentowane są prace zaproszonych, znanych polskich fotografików. Prace wystawiane są głównie w Galerii Pod Arkadami Miejskiego Domu Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży. W programie Klubu są także wystawy tematyczne. W ciągu 10. lat działalności Klub zorganizował 12 plenerów wyjazdowych, w których brało udział ponad 60 osób, członków Klubu oraz zaproszonych przez nas przyjaciół. Obecnie w spotkaniach Klubu uczestniczy 11. fotografików.
Więcej informacji dotyczących działalności NURTU na oficjalnym profilu klubu : www.facebook.com/klubfotografiinurt