Reklama

Wystawa Klubu Fotografii Nurt

15/02/2019 00:47
15

Łomża, Galerii Pod Arkadami godz: 18:00

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych zaprasza na doroczną wystawę Klubu Fotografii Nurt, która odbędzie się 15 lutego w Galerii Pod Arkadami.

W wystawi udział biorą :

STANISŁAW ANDRUSZKIEWICZ

LECH KAZIMIERZ BUCZYŃSKI

ZBIGNIEW CIBOROWSKI

ADAM CZARNIEWICZ

MICHAŁ TOMASZ KACZYŃSKI

PRZEMYSŁAW KARWOWSKI

MARCIN KOSSAKOWSKI

ZBIGNIEW  WALCZUK

PRZEMEK  WOJEWODA

STANISŁAW  ZESZUT

Klub Fotografii NURT powstał w 2008 r.

W Galerii Pod Arkadami Klub organizuje regularne, otwarte dla wszystkich chętnych spotkania poświęcone różnorodnej tematyce związanej z fotografią. Po każdym roku twórczym organizowana jest wystawa podsumowująca dorobek, w której oprócz zdjęć członków klubu prezentowane są prace zaproszonych, znanych polskich fotografików. Prace wystawiane są głównie w Galerii Pod  Arkadami  Miejskiego  Domu  Kultury - Domu Środowisk Twórczych w Łomży. W programie Klubu są także wystawy tematyczne. W ciągu 10. lat działalności Klub zorganizował 12 plenerów wyjazdowych, w których brało udział ponad 60 osób, członków Klubu oraz zaproszonych przez nas przyjaciół. Obecnie  w  spotkaniach   Klubu  uczestniczy  11. fotografików.

Reklama

Więcej informacji dotyczących działalności NURTU na oficjalnym profilu klubu : www.facebook.com/klubfotografiinurt

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości