Reklama

Z Łomży do Kołomyi. Wyruszył kolejny transport darów

16/03/2022 11:17

Kolejny transport humanitarny z naszego miasta wyruszył w kierunku Ukrainy. Dary trafią do Kołomyi - miasta partnerskiego Łomży.

To już 10 transport, który został zrealizowany przez Punkt Pomocy Humanitarnej Miasta Łomża i Akademii Nauk Stosowanych. 

Miejscy urzędnicy podają, że tym razem w ramach pomocy dostarczone zostaną:

  • 2 sztuki zaawansowanych fantomów do nauki RKO/BLS z aplikacją ewaluacyjną na tablecie /Sherpa-X/, które posłużą do szkolenia ludności cywilnej z zakresu udzielania pierwszej pomocy, (dzięki uprzejmoci Simedu)
  • agregator prądu (dzięki PPHU-Eldor)
  • leki, zapałki i zapalniczki, powerbank i baterie, świece, pieluchy dla dorosłych, glukoza, odzież militarna, koce, śpiwory i karimaty, baterie i latarki, żywność, materace piankowe , art. higienicze, żywność dla dzieci, pieluchy dla dzieci, chemia (dzięki uprzejmości firm, instytucji, placówek oświatowych oraz osób prywatnych)

"Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich darczyńców, natomiast wszystkim baaardzo dziękujemy za ogromne serce oraz chęć dzielenia się pomocą" - przekazują urzędnicy za pośrednictwem mediów społecznościowych.

zdj. UM Lomza 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości