Kolejny transport humanitarny z naszego miasta wyruszył w kierunku Ukrainy. Dary trafią do Kołomyi - miasta partnerskiego Łomży.
To już 10 transport, który został zrealizowany przez Punkt Pomocy Humanitarnej Miasta Łomża i Akademii Nauk Stosowanych.
Miejscy urzędnicy podają, że tym razem w ramach pomocy dostarczone zostaną:
"Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich darczyńców, natomiast wszystkim baaardzo dziękujemy za ogromne serce oraz chęć dzielenia się pomocą" - przekazują urzędnicy za pośrednictwem mediów społecznościowych.
zdj. UM Lomza