Reklama

Zabrzmiał pierwszy dzwonek. Młodzież rozpoczęła nowy rok szkolny [FOTO]

01/09/2022 12:25

​​​​​​​Dziś (1.09) rozpoczął się nowy rok szkolny. W placówkach oświatowych na terenie naszego miasta przywitano go uroczystymi spotkaniami. Nie inaczej było w Szkole Podstawowej nr 10 w Łomży.

Młodzież po dwumiesięcznej przerwie zaczyna rok szkolny 2022/2023. Oficjalnie przywitało go dziś 11 364 uczniów szkół i przedszkoli prowadzonych przez miasto Łomża. Przed nimi kolejne miesiące nauki.

Najbliższa dłuższa przerwa od zajęć szkolnych dopiero w grudniu. Niedługo po „świątecznych feriach” młodzież będzie mogła wypocząć podczas ferii zimowych, które potrwają od 23 stycznia do 5 lutego 2023. W 2023 roku zajęcia w szkołach zakończą się 23 czerwca.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości