Reklama

"Zachęć innych do przyjęcia szczepienia". Ministerstwo wyśle dziś 7 milionów SMS-ów

11/01/2022 12:02

7 mln osób, które przyjęły dawkę przypominającą szczepienia przeciw COVID-19, dostanie dziś specjalnego SMS-a - informuje Ministerstwo Zdrowia.

Wczoraj z Centrum E-Zdrowia wyszły pierwsze nowe SMS-y z zaproszeniem na przyjęcie dawki przypominającej szczepionki przeciw COVID-19.

UWAGA! Już …… (dzień) możesz zarejestrować się na dawkę przypominającą szczepienia przeciw COVID-19. Szczepienie chroni przed omikronem. Więcej: pacjent.gov

Dziś od godziny 9.00 rozpoczęła się wysyłka 7 mln SMS-ów do osób, które przyjęły już dawkę przypominającą. Jest to podziękowanie za szczepienie i prośba o zachęcenie do szczepienia innych osób.

Dziękujemy, że jesteś wśród zaszczepionych dawką przypominającą. Szczepienie COVID-19 chroni przed Omikronem. Zachęć innych do przyjęcia szczepienia. Więcej: pacjent.gov

Reklama

Resort podaje, że nowe SMS-y otrzyma każdy, komu będzie zbliżał się termin szczepienia przypominającego oraz każdy, kto się zaszczepi dawką przypominającą.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości