33-letni mężczyzna z powiatu łomżyńskiego chcąc zemścić się na własnej mamie postanowił zadzwonić na policję i zgłosić, że został przez nią napadnięty. Nie spodobało mu się, że mama miała do niego pretensje, że nadużywa alkoholu.
Do zdarzenia doszło w ten wtorek. Po godzinie 16:00 do dyżurnego łomżyńskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie, którego treść wskazywała na to, że 33-letni mężczyzna został napadnięty i prosi o pomoc.
- Na miejscu okazało się, że 33-latek przyszedł do domu pijany i wszczął awanturę z matką. Miała do niego pretensję, że nadużywa on alkoholu. Mężczyzna chcąc zemścić się zgłosił, że matka go napadła - informuje KMP Łomża.
Podczas interwencji wyszło na jaw, że mężczyzna ma przy sobie niewielkie ilości amfetaminy.
33-latek odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.
źródło: KMP Łomża