Reklama

Żądny zemsty zgłosił na policję, że został napadnięty przez mamę. Był pijany i miał przy sobie amfetaminę

16/11/2023 11:22

33-letni mężczyzna z powiatu łomżyńskiego chcąc zemścić się na własnej mamie postanowił zadzwonić na policję i zgłosić, że został przez nią napadnięty. Nie spodobało mu się, że mama miała do niego pretensje, że nadużywa alkoholu.

Do zdarzenia doszło w ten wtorek. Po godzinie 16:00 do dyżurnego łomżyńskiej jednostki wpłynęło zgłoszenie, którego treść wskazywała na to, że 33-letni mężczyzna został napadnięty i prosi o pomoc. 

- Na miejscu okazało się, że 33-latek przyszedł do domu pijany i wszczął awanturę z matką. Miała do niego pretensję, że nadużywa on alkoholu. Mężczyzna chcąc zemścić się zgłosił, że matka go napadła - informuje KMP Łomża.

Podczas interwencji wyszło na jaw, że mężczyzna ma przy sobie niewielkie ilości amfetaminy. 

Reklama

33-latek odpowie przed sądem. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 

 

źródło: KMP Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości