Maile z informacją o podłożeniu ładunku wybuchowego rozsyłane w dniu zakończenia roku szkolnego stają się niechlubną tradycją. To już kolejny rok, kiedy takie zdarzenia mają miejsce. Tym razem trzeba było sprawdzić 6 szkół.
W piątek (24.05) uczniowie i nauczyciele świętują zakończenie roku szkolnego. Niestety po raz kolejny uroczystościom towarzyszą maile o podłożeniu ładunku wybuchowego, które wpłynęły na poczty kilku szkół w Łomży i okolicach.
Jak przekazała nam Justyna Janowska - oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Łomży, takie wiadomości otrzymało 6 szkół: SP 4 w Łomży, Szkoła Podstawowa w Konarzycach, SP 9 w Łomży, II LO w Łomży, “Mechaniak” oraz “Weta”.
Policjanci dotychczas nie ujawnili jednak żadnych niebezpiecznych ładunków. Nikogo nie trzeba było ewakuować.