Reklama

Zakończenie roku szkolnego klas ósmych w SP nr 4 w Łomży [FOTO]

22/06/2023 19:14

Dziś w Szkole Podstawowej nr 4 im. Generała Władysława Andersa w Łomży odbyło się zakończenie roku szkolnego 2022/2023 klas ósmych. Uroczystość pożegnania uczniów rozpoczęła się o godzinie 16:30 w sali gimnastycznej.

Zakończenie roku szkolnego klas ósmych w Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży rozpoczęło się od występów artystycznych, podczas których uczniowie zaśpiewali piosenki m.in. Marka Grechuty (Dni, których nie znamy), czy Sanah (Nic dwa razy). Tegoroczni absolwenci odegrali również specjalnie przygotowaną sądową inscenizację, która w sposób humorystyczny przedstawiała relację między uczniami a nauczycielem.

Ósmoklasiści podziękowali dyrekcji oraz nauczycielom za wspólnie spędzone lata, zaangażowanie i pomoc w zdobywaniu wiedzy i poszerzaniu horyzontów. 

Reklama

-Życzę wszystkim naszym uczniom by rozwinęli skrzydła, by wybrali te szkoły, które uważają za najlepsze. Życzę im, aby mogli spełniać swoje pasje i zamierzone cele w wybranych szkołach. Myślę, że są dobrze przygotowani przez naszych nauczycieli i na pewno świetnie sobie poradzą. Trzymam za nich kciuki i życzę im naprawdę powodzenia - powiedział dyrektor SP nr 4 w Łomży, Marcin Piotrowski

Zwieńczeniem owocnych lat nauki, zdobytej wiedzy, przyjaźni i doświadczeń jest bal klas ósmych, który rozpoczął się tuż po apelu i wręczeniu świadectw. 

Reklama

W tym roku 90-ciu ósmoklasistów (łącznie 5 klas) opuszcza mury Szkoły Podstawowej nr 4. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości