Reklama

Zakończenie wakacji w odnowionym Teatrze

03/08/2025 07:46

Na zakończenie wakacji Teatr Lalki i Aktora w Łomży przygotował wyjątkową okazję, by pożegnać lato w bajkowym stylu. Już 30 sierpnia 2025 roku o godzinie 17:00 na deskach Teatru ponownie zagości spektakl „Piękna i Bestia” – klasyczna opowieść w niezwykłej, marionetkowej odsłonie. Co więcej, wydarzenie to będzie doskonałą okazją do sprawdzenia, jak zmieniły się wnętrza Teatru na skutek dobiegających końca prac remontowych.

Spektakl w reżyserii Stanisława Ochmańskiego to nie tylko wzruszająca historia o miłości i akceptacji, ale także wyjątkowy przykład teatru lalek. Przedstawienie grane jest z wykorzystaniem tradycyjnej techniki marionetkowej, wymagającej od aktorów ogromnej precyzji i wrażliwości. Lalki zawieszone na długich niciach poruszane są z niezwykłym kunsztem, a każdy gest i ruch zdradza emocje, które na długo pozostają w pamięci widzów.

To doskonała propozycja zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych, którzy chcą zanurzyć się w magicznym świecie klasycznej baśni i jednocześnie zobaczyć efekty remontu łomżyńskiego Teatru.

Reklama

Bilety na wydarzenie są już dostępne online pod adresem: https://tinyurl.com/2vm3ctfc

Zespół Teatru serdecznie zaprasza i podkreśla, że nie może się już doczekać spotkania z widzami w odmienionych wnętrzach. To będzie nie tylko wyjątkowy wieczór z kulturą, ale też symboliczne zakończenie letniego sezonu.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/08/2025 07:46
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości