Dziś o godz. 14.00 Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opublikuje na swojej stronie zapisy rozmów z wieży kontroli lotów w Smoleńsku.
Konferencję prasową zwołał szef resortu Jerzy Miller. Wezmą w niej udział także przedstawiciele komisji ds. wyjaśniania przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem. Nieoficjalnie wiadomo, że tematem konferencji będzie upublicznienie zapisów rozmów prowadzonych w wieży.
- Nagranie uzyskane zostało dzięki pracy polskich ekspertów i dotyczy rozmów "prowadzonych na terenie lotniska Smoleńsk" - poinformował Jerzy Miller.
Po konferencj, zapisy rozmów mają trafić na stronę internetową resortu.