Reklama

Zapisy rozmów z wieży kontroli lotów w Smoleńsku dziś ujrzą światło dzienne

18/01/2011 08:18

Dziś o godz. 14.00 Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji opublikuje na swojej stronie zapisy rozmów z wieży kontroli lotów w Smoleńsku.

Konferencję prasową zwołał szef resortu Jerzy Miller. Wezmą w niej udział także przedstawiciele komisji ds. wyjaśniania przyczyn katastrofy pod Smoleńskiem. Nieoficjalnie wiadomo, że tematem konferencji będzie upublicznienie zapisów rozmów prowadzonych w wieży.

- Nagranie uzyskane zostało dzięki pracy polskich ekspertów i dotyczy rozmów "prowadzonych na terenie lotniska Smoleńsk" - poinformował Jerzy Miller.

Po konferencj, zapisy rozmów mają trafić na stronę internetową resortu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama