Reklama

Zatrzymane prawa jazdy i mandaty za szybką jazdę w terenie zabudowanym

20/11/2023 10:14

Łomżyńscy policjanci zatrzymali prawa jazdy kolejnym dwóm kierowcom, za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym. Dodatkowo na kierowców zostały nałożone mandaty karne.

W niedzielę policjanci z łomżyńskiej drogówki sprawdzali z jaką prędkością poruszają się kierowcy w obszarze zabudowanym. Kontrole przeprowadzono w Nowogrodzie, a także w Marianowie. 

- W Nowogrodzie przed 11 zatrzymali kierowcę jadącego za szybko. Okazał się nim 49-letni mieszkaniec Warszawy. Mężczyzna jadąc volvo, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”, przekroczył dozwoloną prędkość o 51 kilometrów na godzinę. Kilka godzin później, tuż przed 20, tym razem w Marianowie mundurowi zatrzymali kierowcę skody. 37-latek przekroczył dozwoloną prędkość o 57 kilometrów na godzinę - informuje KMP Łomża. 

Reklama

W obu przypadkach kontrola zakończyła się zatrzymaniem prawa jazdy oraz mandatem karnym w wysokości 1500 złotych. Miejsca kontroli zostały wskazane przez internautów na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.

 

źródło: KMP Łomża
źródło zdj.: KMP Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości