W jednym z mieszkań na terenie Łomży doszło do kradzieży z włamaniem. Łupem włamywaczy padł alkohol i zegarek.
Do zdarzenia doszło we wtorek. To właśnie tego dnia dyżurny łomżyńskiej komendy otrzymał informację o włamaniu do mieszkania.
- Zgłaszająca powiedziała, że pod nieobecność domowników, ktoś dostał się do mieszkania i ukradł zegarek o wartości około 1000 złotych oraz alkohol - relacjonuje KMP Łomża.
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Łomży szybko ustalili tożsamość włamywaczy.
- Włamywaczami byli koledzy syna zgłaszającej. 16, 17 i 21-latek podpatrzyli, gdzie syn pokrzywdzonej chowa klucz od mieszkania. Gdy w domu nikogo nie było, znaleźli w skrytce klucz, weszli do środka, splądrowali mieszkanie, zabrali zegarek i likier alkoholowy - informuje KMP Łomża.
Reklama
Cała trójka została zatrzymana. 17 i 21-latek noc spędzili w policyjnym areszcie, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im do 10-ciu lat pozbawienia wolności.
W przypadku 16-latka, jego losem zajmie się sąd rodzinny i nieletnich.
źródło: KMP Łomża
źródła zdjęć: KMP Łomża