Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży wspólnie ze Szpitalem Wojewódzkim im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego po raz kolejny organizują Dzień Otwarty w Onkologii. W tym roku akcja odbędzie się w sobotę 16 listopada.
Wszystkie Panie, które 16 listopada w godz. 8:00 - 12:00 zjawią się na oddziale onkologicznym Szpitala Wojewódzkiego w Łomży (I piętro), będą mogły bezpłatnie skorzystać z wizyty u lekarza onkologa oraz zależnie od jego decyzji - z badania profilaktycznego: USG piersi lub mammografii.
- Zapraszamy wszystkie panie. Te, które nie są pacjentkami poradni onkologicznej, szczególnie chętnie zapraszamy Panie, które nigdy jeszcze nie były u onkologa, nie wykonywały badań profilaktycznych - mówi Barbara Porwoł, prezes Stowarzyszenia Kobiet z Problemem Onkologicznym w Łomży.
Reklama
Dzień Otwarty w Onkologii we współpracy ze Szpitalem Wojewódzkim i przy finansowej pomocy Urzędu Miejskiego organizuje łomżyńskie Stowarzyszenie Kobiet z Problemem Onkologicznym.