Reklama

Zbliża się otwarcie kąpieliska w Łomży! Na plażę pojedziemy autobusem

09/06/2021 15:25

19 czerwca ruszy sezon na miejskim kąpielisku w Łomży. Tego dnia kursowanie rozpoczyna też specjalna Linia Wakacyjna "Plaża".

Jak przypominają miejscy urzędnicy, otwarcie kąpieliska przy moście Hubala planowane jest 19 czerwca o godz. 11:00. Wstęp na teren plaży będzie darmowy, a wypoczywający na Narwią będą mieli do dyspozycji boisko do siatkówki plażowej oraz miejsce na ognisko z zadaszoną wiatą, ławkami i stolikami. Nad bezpieczeństwem osób kąpiących się w rzece od poniedziałku do czwartku będzie czuwało trzech, a od piątku do niedzieli czterech ratowników. Zasady funkcjonowania kąpieliska w okresie pandemii będą regulowały przepisy rządowe.

Reklama

Na teren kąpieliska będziemy mogli dojechać specjalnym autobusem. 

"Zgodnie z decyzją prezydenta Łomży od 19.06.2021 do 31.08.2021 zostanie uruchomiona Linia Wakacyjna Plaża. Trasa przejazdu jest analogiczna jak w latach ubiegłych. Plakaty informacyjne zamieszone zostaną na wszystkich przystankach znajdujących się na trasie przejazdu. Dodatkowo rozkład jazdy linii Plaża będzie dostępny dla wszystkich pasażerów w aplikacji mobilnej KiedyPrzyjedzie.pl. - czytamy w komunikacie Ratusza. 

Czekamy na otwarcie kąpieliska!

Reklama

/zdj. archiwum

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama