Łomżyńscy funkcjonariusze zatrzymali dwie kobiety, których główną "profesją" były kradzieże w drogeriach. Wartość skradzionych produktów wyniosła blisko 4500 złotych.
Łomżyńscy operacyjni ustalili wczoraj miejsce przebywania sprawczyń kradzieży. Jak podaje Komenda Miejska Policji w Łomży, kobiety w październiku kradły w dwóch drogeriach znajdujących się na terenie naszego miasta.
- Mieszkanki powiatu białostockiego z kradzieży uczyniły sobie stałe źródło utrzymania. 23 i 32-latka w przeszłości karane był za podobne przestępstwa. Ich łupem padały: farby do włosów, perfumy, a także kosmetyki do makijażu. Tylko jednego dnia, ukradły na blisko 4500 złotych - relacjonuje KMP Łomża.
Okazuje się, że kobiety dokonywały kradzieży nie tylko w Łomży - przeciwko nim toczą się postępowania w również w innych jednostkach policji.
23-latka i 32-latka usłyszały po dwa zarzuty kradzieży. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.
źródło: KMP Łomża
źródło zdj.: KMP Łomża