Reklama

Zmarła 51-latka zakażona koronawirusem. Była hospitalizowana w łomżyńskim szpitalu

16/08/2020 10:34

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku poinformował o kolejnym przypadku wystąpienia zgonu z powodu COVID-19 w naszym województwie. To 51-letnia kobieta, która była hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku poinformował dziś (16.08) o dwudziestym szóstym przypadku wystąpienia zgonu z powodu COVID-19 w województwie podlaskim.

"To kobieta w wieku 51 lat, mieszkanka powiatu grajewskiego. Hospitalizowana w szpitalu w Łomży. Osoby z kontaktu zostały objęte nadzorem sanitarnym." - czytamy w komunikacie. 

Dziś Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali o trzech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

Reklama
  • dziecko z Białegostoku, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa,
  • młoda kobieta z powiatu białostockiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1142 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało do tej pory w sumie 911 osób.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 56 684/1 877 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości