Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku poinformował o kolejnym przypadku wystąpienia zgonu z powodu COVID-19 w naszym województwie. To 51-letnia kobieta, która była hospitalizowana w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży.
Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny w Białymstoku poinformował dziś (16.08) o dwudziestym szóstym przypadku wystąpienia zgonu z powodu COVID-19 w województwie podlaskim.
"To kobieta w wieku 51 lat, mieszkanka powiatu grajewskiego. Hospitalizowana w szpitalu w Łomży. Osoby z kontaktu zostały objęte nadzorem sanitarnym." - czytamy w komunikacie.
Dziś Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformowali o trzech kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano łącznie 1142 potwierdzone przypadki zakażenia SARS-CoV-2.Wyzdrowiało do tej pory w sumie 911 osób.
Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 56 684/1 877 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).