Reklama

"Żółty" powiat grajewski! Od jutra dodatkowe obostrzenia. Dotyczą m.in. wesel

13/08/2020 13:05

Sąsiedni powiat grajewski trafił na listę obszarów oznaczonych kolorem żółtym. Od jutra zostaną tam wprowadzone dodatkowe obostrzenia.

Powiaty "czerwone i "żółte" to nowość. Są to miejsca, w których wzrost zakażeń jest większy niż w pozostałych częściach Polski. W wyznaczonych powiatach wprowadzane są obostrzenia, które dotyczą m.in.: obowiązku noszenia maseczek, organizacji targów i kongresów, wydarzeń sportowych i kulturalnych, gastronomii, sanatoriów, wesel, transportu.

Na listę powiatów oznaczonych kolorem żółtym trafił właśnie sąsiedni powiat grajewski - informuje dziś Podlaski Urząd Wojewódzki.   Od jutra zostaną tam wprowadzone dodatkowe obostrzenia.

Reklama

Dokładne róznice w regionalnych obostrzeniach dla powiatów czerwonych i żółtych (KLIKNIJ TUTAJ)

Lista powiatów, w których wracają obostrzenia powstaje na podstawie analiz i dynamiki wzrostów zakażeń w ciągu ostatnich 14 dni. Jest ona poddawana bieżącej analizie i będzie się zmieniać.

Dodajmy, że tylko dzisiaj Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało o dziewięciu nowych przypadkach koronawirusa wśród mieszkańców powiatu grajewskiego 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości