Reklama

14 nowych przypadków COVID-19 w Podlaskiem. Zmarł mężczyzna przebywający w izolacji

16/04/2020 10:07

O 14 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowały dziś służby wojewódzkie.- Z przykrością informujemy również o zgonie 87-letniego mężczyzny z Wysokiego Mazowieckiego - podaje Biuro Wojewody Podlaskiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o 14 kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • ·         Starszy mężczyzna z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa
  • ·         Starsza kobieta z powiatu wysokomazowieckiego, izolacja domowa
  • ·         Cztery kobiety w sile wieku z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·         Młoda kobieta z powiatu bielskiego, izolacja domowa
  • ·         Dwie kobiety w sile wieku z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa
  • ·         Trzej mężczyźni w sile wieku z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa
  • ·         Starszy mężczyzna z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa
  • ·         Młoda kobieta z powiatu zambrowskiego, izolacja domowa
  •  

Niestety, został potwierdzony trzeci przypadek wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w województwie podlaskim. 

 - To mężczyzna w wieku 87 lat, mieszkaniec Wysokiego Mazowieckiego, przebywał w izolacji domowej. Jego stan uległ nagłemu pogorszeniu. Miał choroby współistniejące - podaje WSSE w Białymstoku.

Reklama

W sumie w województwie podlaskim mamy 273 potwierdzone przypadki zakażenia COVID-19. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce : 7771/292 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości