Kolejnych 10 osób z województwa podlaskiego wyzdrowiało - przekazuje w najnowszym komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego. W tej grupie jest aż 6 osób z Łomży i powiatu łomżyńskiego.
Według danych z najnowszego komunikatu mamy w Podlaskiem kolejnych 10 osób, które pokonały koronawirusa. To: dwie kobiety w sile wieku, młody mężczyzna i młoda kobieta z Białegostoku, młoda kobieta, młody mężczyzna, dziecko, nastolatek i mężczyzna w sile wieku z Łomży oraz starszy mężczyzna z powiatu łomżyńskiego. Łącznie ozdrowieńców w Podlaskiem jest już 26.
Jednocześnie Biuro Wojewody Podlaskiego poinformowało o nowym przypadku zakażenia w regionie, potwierdzonym pozytywnym wynikiem testu laboratoryjnego. To starsza kobieta z powiatu augustowskiego, hospitalizowana w Szpitalu w Augustowie. W podanym po godz. 17:00 komunikacie jest tylko jeden nowy przypadek.

W sumie w województwie podlaskim mamy 259 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 7582/286 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).
Biorąc pod uwagę wcześniejszy komunikat, dzisiaj służby wojewódzkie poinformowały łącznie o siedmiu ozdrowieńcach z Łomży i powiatu łomżyńskiego.