O zaledwie dwóch nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowało dzisiaj rano Biuro Wojewody Podlaskiego. Jedna z zakażonych osób hospitalizowana jest w łomżyńskim szpitalu.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwóch kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
Wyzdrowiała również kolejna osoba w regionie (w sumie 16). To starszy mężczyzna z Łomży.
W sumie w województwie podlaskim mamy 258 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 7408/268 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).