Reklama

Starszy mężczyzna z Łomży wyzdrowiał. Nowy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego

15/04/2020 10:03

O zaledwie dwóch nowych przypadkach zakażenia koronawirusem poinformowało dzisiaj rano Biuro Wojewody Podlaskiego. Jedna z zakażonych osób hospitalizowana jest w łomżyńskim szpitalu.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dwóch kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • Starszy mężczyzna z powiatu siemiatyckiego, hospitalizowany w Szpitalu Wojewódzkim w Łomży
  • Młody mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa

Wyzdrowiała również kolejna osoba w regionie (w sumie 16). To starszy mężczyzna z Łomży.

W sumie w województwie podlaskim mamy 258 potwierdzonych przypadków zakażenia COVID-19. Łączna liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 7408/268 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości