Młody kierowca stracił prawo jazdy w Piątnicy. 20-latek został przyłapany, gdy jechał 111 km/h.
Łomżyńscy policjanci zatrzymali kolejnego kierowcę, który stracił prawo jazdy za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. 20-latek wpadł wczoraj rano w Piątnicy.
- 20-latek jechał z prędkością 111 kilometrów na godzinę, przekraczając tym samym dozwoloną prędkość o 61 kilometrów na godzinę. Obywatel Litwy stracił prawo jazdy i został też ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych - podaje łomżyńska policja.
Miejsce kontroli zostało wskazane przez mieszkańców na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa.
zdj. ilustracyjne/KMP w Łomży