Reklama

23 osoby ozdrowiały

11/05/2020 18:22

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o kolejnych 23 osobach z regionu, które wyzdrowiały z COVID-19.

To:

  • starszy mężczyzna, dwie starsze kobiety, dwie kobiety w sile wieku z powiatu wysokomazowieckiego,
  • dwóch młodych mężczyzn, cztery kobiety w sile wieku, trzech starszych mężczyzn, starsza kobieta i nastolatek z powiatu bielskiego,
  • starsza kobieta z powiatu białostockiego,
  • kobieta w sile wieku z Białegostoku,
  • kobieta w sile wieku z powiatu hajnowskiego,
  • kobieta w sile wieku z powiatu siemiatyckiego,
  • młoda kobieta i mężczyzna w sile wieku z powiatu zambrowskiego
  • kobieta w sile wieku z Łomży.

W sumie w województwie podlaskim wyzdrowiały do tej pory 303 osoby, a łącznie są 384 potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości