Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o kolejnych 23 osobach z regionu, które wyzdrowiały z COVID-19.
To:
W sumie w województwie podlaskim wyzdrowiały do tej pory 303 osoby, a łącznie są 384 potwierdzone przypadki zakażenia koronawirusem.
