Reklama

30 tys. zł za wskazanie osoby, która zostawiła pułapkę w kukurydzy [FOTO]

22/09/2022 11:54

Po raz kolejny ktoś w gminie Śniadowo powiesił na łodydze kukurydzy kawałek metalu zawinięty w zieloną rękawicę. Tym razem za wskazanie sprawcy wyznaczona została nagroda w wysokości 30 tys. zł.

W Chomentowie (gmina Śniadowo) ktoś powiesił na łodydze kukurydzy kawałek metalu zawinięty w zieloną rękawicę. W konsekwencji uszkodzona została maszyna jednego z gospodarzy. Naprawienie sieczkarni kosztowało będzie 70 tys. zł.

- Na miejsce została wezwana łomżyńska policja śledcza oraz patrol z psem tropiącym. Okazało się, że na polu jest jeszcze więcej pułapek przygotowanych przez przestępcę. Policja zabezpieczyła dowody, zdjęła odciski palców z przedmiotów, odciski butów i poszukuje sprawcy - relacjonuje poszkodowany rolnik.

Reklama

Za wskazanie sprawcy wyznaczono nagrodę w wysokości 30 tys. zł.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości