Sześciu obcokrajowców podróżowało w pięcioosobowym hyundaiu, którego zatrzymali dziś do kontroli policjanci z łomżyńskiej drogówki. Jak się zmieścili? Jeden z pasażerów jechał w bagażniku.
W Piątnicy, około godz.10:00 patrol łomżyńskiej drogówki zatrzymał do kontroli osobowego hyundaia. Okazało się, że samochodem jechało pięciu obywateli Afganistanu i obywatel Uzbekistanu. Jeden z nich podróżował… w bagażniku.
Wygląda na to, że możemy mieć do czynienia z kolejnym transportem nielegalnych migrantów. Mężczyźni zostali przekazani funkcjonariuszom augustowskiej straży granicznej.