Reklama

Afgańczycy i Uzbek wpadli w Piątnicy. Jeden z nich jechał w bagażniku [FOTO]

23/02/2023 13:50

Sześciu obcokrajowców podróżowało w pięcioosobowym hyundaiu, którego zatrzymali dziś do kontroli policjanci z łomżyńskiej drogówki. Jak się zmieścili? Jeden z pasażerów jechał w bagażniku.

W Piątnicy, około godz.10:00 patrol łomżyńskiej drogówki zatrzymał do kontroli osobowego hyundaia. Okazało się, że samochodem jechało pięciu obywateli Afganistanu i obywatel Uzbekistanu. Jeden z nich podróżował… w bagażniku.

Wygląda na to, że możemy mieć do czynienia z kolejnym transportem nielegalnych migrantów. Mężczyźni zostali przekazani funkcjonariuszom augustowskiej straży granicznej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości