Reklama

Akcja “Łączy nas kobiecość”. Bezpłatna mammografia w Łomży

30/09/2021 09:58

Panie w wieku 50-69 lat, które chciałyby sprawdzić swój stan zdrowia, będą mogły wykonać bezpłatną mammografię w ramach akcji profilaktyki raka piersi pn. „Łączy nas kobiecość”.

Ogólnopolska akcja profilaktyki raka piersi pn. „Łączy nas kobiecość” będzie miała także swoją łomżyńską odsłonę. Panie w wieku 50-69 lat, które przez ostatnie 24 miesiące, nie wykonywały mammografii, teraz będą mogły przebadać się bezpłatnie. 

Badania mammograficzne zaplanowano na od 3 do 8 października (niedziela - piątek). Będą wykonywane obok Domu Pastora, przy ul. Krzywe Koło 1. 

Obowiązują zapisy (tel. 42 254 64 10 lub przez internet na stronie www.medica.org.pl).  Do rejestracji należy przygotować nr PESEL oraz nr telefonu.

Reklama

Z kolei kobiety w wieku 40-49 lat oraz powyżej 69. roku życia będą mogły przebadać się odpłatnie. Koszt 70 zł (cena regularna to 100 zł). 

W tym roku przypada dziesiąta, jubileuszowa edycja ogólnopolskiej akcji „Łączy Nas Kobiecość".

Źródło: UM Łomża

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości