Reklama

Awantura pijanych kierowców o czerwonego mercedesa

17/11/2022 12:17

38-latek i 36-latek nie widzieli przeszkody w tym, że chcą usiąść po pijaku za kierownicę. Problemem natomiast było to, który z nich poprowadzi samochód. W konsekwencji doszło do dwóch kolizji.

Łomżyńscy policjanci zatrzymali kompletnie pijanych mężczyzn. Kierowcy pobili się. Poszło o to, który z nich ma usiąść za kierownicą czerwonego mercedesa.

36-latek miał 2,8, a 38-latek 3,6 promila alkoholu w organizmie. Poza tym, że obaj byli pijani, to każdy z nich spowodował kolizję. Do pierwszej z nich doszło przy ul. Broniewskiego w Łomży, druga natomiast miała miejsce na wyjeździe z Konarzyc. 

Okazało się również, że 38-latek jest poszukiwany do odbycia 100 dni kary więzienia, także za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz ma zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych obowiązujący do 2024 roku.

Reklama

Źródło: KMP Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości