Reklama

Będą wyły syreny. Potrójna uroczystość w Łomży

04/04/2022 08:42

W niedzielę (10.04) o godz. 8:41 mieszkańcy Łomży usłyszą dźwięk syren alarmowych.

Wszystko w związku z obchodami 82. rocznicy Zbrodni Katyńskiej, II masowej wywózki łomżan na nieludzką ziemię oraz 12. rocznicy Katastrofy Smoleńskiej.

Uroczystości odbędą się w niedzielę 10 kwietnia 2022 r. przed Pomnikiem Katyńskim w Dolinie Pamięci Sanktuarium Miłosierdzia Bożego przy ul. Katyńskiej w Łomży.

W programie:
godz. 8:30 – rozpoczęcie uroczystości,
godz. 8:41
– włączenie syren alarmowych na 1 minutę,
– Apel Pamięci i salwa honorowa,
– złożenie kwiatów przed Pomnikiem Sybiraków i Ofiar Katastrofy Smoleńskiej,
godz. 9:00 – Msza św. w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego

Reklama

Źródło: UM Łomża

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości