Reklama

Bezczelna kradzież pod Łomżą. Zginęło... kompletne ogrodzenie

24/10/2022 11:22

Policja wyjaśnia sprawę kradzieży, do której doszło w miniony weekend w Kozikach (gm. Śniadowo). Łupem złodziei padło... ogrodzenie jednej z posesji.

Zgłoszenie wpłynęło do łomżyńskich policjantów w minioną sobotę (22.10). Do kradzieży ogrodzenia doszło w Kozikach, najprawdopodobniej w nocy z piątku na sobotę.  Nieustaleni dotąd sprawcy ukradli 45 przęseł, 50 słupków i bramę.

Poszkodowany wycenił straty na 10 tysięcy złotych.

Sprawę kradzieży wyjaśnia łomżyńska policja.

fot. ilustracyjne 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości