Reklama

"Bomba" w ratuszu

10/10/2022 10:20

Wiadomość o ładunku wybuchowym wpłynęła do Urzędu Miejskiego w Łomży. O sprawie powiadomiona została policja.

Zgłoszenie w tej sprawie policjanci otrzymali tuż po godz. 9:00.  Do urzędu miejskiego wpłynęła informacja o znajdującym się tam "silnym ładunku wybuchowym".

Na szczęście nie ma powodów do obaw. Policjanci nie potwierdzili zagrożenia.

To jedyne tego typu zgłoszenie otrzymane dziś przez mundurowych z Łomży.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości