Wiadomość o ładunku wybuchowym wpłynęła do Urzędu Miejskiego w Łomży. O sprawie powiadomiona została policja.
Zgłoszenie w tej sprawie policjanci otrzymali tuż po godz. 9:00. Do urzędu miejskiego wpłynęła informacja o znajdującym się tam "silnym ładunku wybuchowym".
Na szczęście nie ma powodów do obaw. Policjanci nie potwierdzili zagrożenia.
To jedyne tego typu zgłoszenie otrzymane dziś przez mundurowych z Łomży.