Reklama

Chorych wciąż przybywa. Zmarła kolejna osoba

03/08/2020 10:35

10 nowych przypadków zakażenia koronawirusem zawiera dzisiejszy komunikat Biura Wojewody Podlaskiego. Sanepid poinformował jednocześnie o kolejnym przypadku zgonu z powodu COVID-19. To mieszkanka powiatu grajewskiego.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o dziesięciu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • młoda kobieta z Białegostoku, izolacja domowa
  • młody mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • starszy mężczyzna z Białegostoku, izolacja domowa
  • młoda kobieta z powiatu kolneńskiego, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z powiatu monieckiego, izolacja domowa
  • dwie młode kobiety z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • kobieta w sile wieku z powiatu sokólskiego, izolacja domowa
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu sokólskiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 998 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2.

Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny poinformował dziś o potwierdzeniu dwudziestego drugiego przypadku wystąpienia zgonu z powodu zachorowania na wirusa COVID-19 w województwie.

Reklama

"To kobieta w wieku 76 lat, mieszkanka powiatu grajewskiego, była hospitalizowana w szpitalu w Grajewie. Miała choroby współistniejące" - czytamy w komunikacie.

Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 47 469/1 732 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości