Reklama

Koronawirus w Podlaskiem. 13 nowych przypadków w weekend

03/08/2020 07:30

O 13 nowych przypadkach koronawirusa poinformowało w miniony weekend Biuro Wojewody Podlaskiego. Wśród zakażonych nie ma osób z Łomży, ale aż sześć przypadków dotyczy mieszkańców powiatu grajewskiego.

Podane do wiadomości publicznej nowe przypadki to:

  • dwie młode kobiety z Białegostoku, izolacja domowa,
  • dwóch młodych mężczyzn z Białegostoku, izolacja domowa.
  • dziecko z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • dwie starsze kobiety z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • kobieta w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • trzy młode kobiety z Białegostoku, izolacja domowa,
  • starszy mężczyzna z powiatu grajewskiego, izolacja domowa,
  • mężczyzna w sile wieku z powiatu grajewskiego, izolacja domowa.

W Podlaskiem odnotowano łącznie 988 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Wyzdrowiało dotąd 857 osób.  Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce (2.08.2020): 46 894/1 731 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Przypomnijmy, że ostatni przypadek koronawirusa wśród mieszkańców Łomży podany został do wiadomości w piątek (31.07). Zakażony nastolatek z Łomży był wraz z rodziną na wakacyjnym wyjeździe w górach. Sanepid podaje, że to właśnie tam miał mieć kontakt z osobą, która uzyskała pozytywny wynik testu. Informowaliśmy o tym wcześniej:

Reklama

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości