Główny Urząd Statystyczny podał, że inflacja w Polsce w maju wyniosła 13,9%. Najbardziej podrożały opał i żywność. Czy mieszkańcy Łomży zaczęli w związku z tym zaciskać pasa, a może wcale nie jest tak drogo?
Zapytaliśmy mieszkańców Łomży o ceny w sklepach i na stacjach benzynowych. Rozmawialiśmy też o tym, z czego wynika to, że jest zauważalnie drożej i co można z tym zrobić.
Sprawdźcie, jakich odpowiedzi udzieliły osoby, które spotkaliśmy!
Zobacz też: Zerowy VAT na żywność i tańsze paliwo. Czy rzeczywiście widać obniżki? [SONDA]