Reklama

Dawid Narożny zawalczy podczas gali Prime Show MMA

29/12/2021 07:40

​​​​​​​Były członek grupy „Piękni i Młodzi” ma przed sobą kolejne wyzwanie - już w lutym będzie bić się w oktagonie. Został zawodnikiem nowej federacji Prime Show MMA. Jej włodarzem jest Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.

Prime Show MMA to kolejna federacja freakowych walk w Polsce. Na pierwszej konferencji promującej galę pojawiły się popularne osoby, które już niedługo pojawią się w oktagonie: Kruszwil, Kamerzysta, Mateusz Murański, Stifler czy Jaś Kapela. Okazuje się, że  swoich sił w MMA spróbuje również Dawid Narożny – łomżyński wokalista znany z zespołu „Piękni i Młodzi”. Jego przeciwnikiem będzie Adrian „Medusa” Salomon - youtuber i streamer, który w podobnych wydarzeniach brał udział już dwukrotnie. Gala odbędzie się 19 lutego. 

Reklama

Dawid Narożny po opuszczeniu zespołu PiM prowadzi solową karierę. Na swoim koncie takie piosenki jak „Nosiłem Kwiaty Ci”, „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą”, „Pasujemy Do Siebie”, „Pokochaj Mnie” czy „Wyłaskoczę Ciebie”.

zdj. glowne: FB Dawid Narożny

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości