Były członek grupy „Piękni i Młodzi” ma przed sobą kolejne wyzwanie - już w lutym będzie bić się w oktagonie. Został zawodnikiem nowej federacji Prime Show MMA. Jej włodarzem jest Kasjusz „Don Kasjo” Życiński.
Prime Show MMA to kolejna federacja freakowych walk w Polsce. Na pierwszej konferencji promującej galę pojawiły się popularne osoby, które już niedługo pojawią się w oktagonie: Kruszwil, Kamerzysta, Mateusz Murański, Stifler czy Jaś Kapela. Okazuje się, że swoich sił w MMA spróbuje również Dawid Narożny – łomżyński wokalista znany z zespołu „Piękni i Młodzi”. Jego przeciwnikiem będzie Adrian „Medusa” Salomon - youtuber i streamer, który w podobnych wydarzeniach brał udział już dwukrotnie. Gala odbędzie się 19 lutego.
Dawid Narożny po opuszczeniu zespołu PiM prowadzi solową karierę. Na swoim koncie takie piosenki jak „Nosiłem Kwiaty Ci”, „Zrobię z Ciebie Pannę Młodą”, „Pasujemy Do Siebie”, „Pokochaj Mnie” czy „Wyłaskoczę Ciebie”.
zdj. glowne: FB Dawid Narożny