Reklama

Demolka w łomżyńskim hotelu! Policja zatrzymała 33-latka [FOTO]

07/11/2022 14:23

Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali 33-latka, który zdemolował pokój w jednym z hoteli w naszym mieście. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.

Policjanci z łomżyńskiej jednostki otrzymali zgłoszenie, że jeden z gości hotelowych zniszczył pokój i jego wyposażenie. Do zdarzenia doszło w Łomży.

- Na miejscu mundurowi ustalili, że mężczyzna chciał nauczyć swojego współlokatora ,,czystości". Tego dnia, gdy doszło do zniszczeń, wandal spożywał alkohol. W pewnym momencie zaczął niszczyć rzeczy znajdujące się w pokoju. Mężczyzna uszkodził lustro oraz drzwi od łazienki. Ponadto poplamił wykładzinę podłogową, ręczniki i pościel. Drugi komplet pościeli wyrzucił do kosza na śmieci - relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży.

Reklama

Właściciel hotelu oszacował straty na kwotę ponad 3 tysięcy złotych.

- 33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia mieszkaniec województwa lubelskiego usłyszał zarzut zniszczenia mienia.

Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

zdj. KMP w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości