Policjanci z KMP w Łomży zatrzymali 33-latka, który zdemolował pokój w jednym z hoteli w naszym mieście. Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.
Policjanci z łomżyńskiej jednostki otrzymali zgłoszenie, że jeden z gości hotelowych zniszczył pokój i jego wyposażenie. Do zdarzenia doszło w Łomży.
- Na miejscu mundurowi ustalili, że mężczyzna chciał nauczyć swojego współlokatora ,,czystości". Tego dnia, gdy doszło do zniszczeń, wandal spożywał alkohol. W pewnym momencie zaczął niszczyć rzeczy znajdujące się w pokoju. Mężczyzna uszkodził lustro oraz drzwi od łazienki. Ponadto poplamił wykładzinę podłogową, ręczniki i pościel. Drugi komplet pościeli wyrzucił do kosza na śmieci - relacjonuje oficer prasowy KMP w Łomży.
Reklama
Właściciel hotelu oszacował straty na kwotę ponad 3 tysięcy złotych.
- 33-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia mieszkaniec województwa lubelskiego usłyszał zarzut zniszczenia mienia.
Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.
zdj. KMP w Łomży