Reklama

Dwa nowe przypadki koronawirusa w Łomży

26/06/2020 10:33

Łącznie o 15 nowych przypadkach koronawirusa poinformowało w dzisiejszym komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego. W zestawieniu są dwie osoby z Łomży: przebywająca w izolacji domowej kobieta w sile wieku i hospitalizowany w Białymstoku starszy mężczyzna.

Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o piętnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:

  • ·trzy młode kobiety z Suwałk, izolacja domowa
  • ·dwóch młodych mężczyzn z Suwałk, izolacja domowa
  • ·młody mężczyzna z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • ·młoda kobieta z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • ·kobieta w sile wieku z powiatu sejneńskiego, izolacja domowa
  • ·kobieta w sile wieku z Łomży, izolacja domowa
  • ·starszy mężczyzna z Łomży, hospitalizowany w USK w Białymstoku
  • ·nastolatka z Białegostoku, izolacja domowa
  • ·kobieta w sile wieku z Białegostoku, izolacja domowa
  • ·starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, izolacja domowa
  • ·starszy mężczyzna z powiatu białostockiego, hospitalizowany w USK w Białymstoku
  • ·młody mężczyzna z powiatu bielskiego, izolacja domowa.

W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 778 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 33 395/1 429 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).  

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości