Łącznie o 15 nowych przypadkach koronawirusa poinformowało w dzisiejszym komunikacie Biuro Wojewody Podlaskiego. W zestawieniu są dwie osoby z Łomży: przebywająca w izolacji domowej kobieta w sile wieku i hospitalizowany w Białymstoku starszy mężczyzna.
Wojewoda Podlaski i Podlaski Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny informują o piętnastu kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w regionie, potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. To:
W sumie w województwie podlaskim odnotowano do tej pory 778 potwierdzonych przypadków zakażenia SARS-CoV-2. Liczba zakażonych koronawirusem w Polsce: 33 395/1 429 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).